UFUK OTOMOTİV

Uzun yıllardır sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerle beraber siz değerli müşterilerimizle daha da büyümeye devam ediyoruz.

16 YILLIK DENEYİM VE TECRÜBE

Ufuk Otomotiv 1998-2003 yılları arasında Bursa Yetkili Subaru servisi Şamlı Otomotiv de usta olarak çalışan ve bütün Subaru teknik eğitimlerini alan UFUK ATICILAR tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Servisimiz şu anda UFUK ATICILAR liderliğin de Subaru konusunda uzman ekip tarafından orjinal yedek parça ve orjinal Subaru test cihazlarını kullanarak mekanik, kaporta ve boya hizmetlerini özenle müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyat Politikası
Yüksek Kalite Standartları
Zamanında Teslimat Seçenekleri

ALANINDA UZMAN KADRO

Aracınızın sorumluluğunu, mesleklerinin en iyileri arasından seçilen teknisyenler üstlenmişlerdir. Hızlı, Güvenli, Kaliteli ve Ekonomik Subaru, Honda ve Toyota Servis Hizmetlerimiz uzman ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

HEDEFLEDİĞİMİZ HİZMET ANLAYIŞI

Huzurlu ve mutlu insanların haz duyarak üretkenliklerinin sergileyebildikleri Kaliteden ödün vermeden kar sağlayan, Sektöründe kalıcı ve istikrarlı, Çalışanlarının birbirlerine ve şirketlerine güven duyduğu, Aile olma bilincinin oluşturduğu, dünya standartlarında KURUMSAL bir işletme olmaktır.
5

PROFESYONEL USTA

100%

KALİTELİ ÇALIŞMALAR

15643

HİZMET VERİLEN ARAÇ

120+

PROFESYONEL PROJE

Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz İçin Randevu Alabilirsiniz.